PEDIGREE
KANNAN 92.4130
VOLTAIRE 356
FURIOSO II 330433665
GOGO MOEVE 311332775
CEMETA 84.6392
NIMMERDOR 147
WOZIETA 80.7422
ECLIPS 180131604
LUDWIG VON BAYERN 816100002
LANDOR S 330037591
LA PERLA 410085994
LEANDRA 330779599
LEVANTOS I 210111690
LEONA 330001093
ABOUT
Kannan is dé onbetwiste nummer 1 springpaardenleverancier van dit moment. Olympisch kampioen Nino Des Buissonets, Molly Malone V, Albfüren’s Paille zijn de beste voorbeelden van zijn formidabel presterende kinderen. Van Kannan veilen we dit chique hengstveulen, die met een goede balans galoppeert en reeds liet zien dat springen zijn ding is. Niet verwonderlijk want uit deze moeder komen reeds opvallende springpaarden. Zoals haar AES goedgekeurde Emerald v/h Ruytershof zoon “Ilias van’t Vlasmeer” , die al enkele jaren onder het zadel van de Colombiaan Dayro Arroyave zeer goed presteert. Met vorig jaar nog een finaleplaats tijdens het WK te Lanaken bij de zesjarigen en dit jaar al mooie resultaten behaalde op 2 en 3 sterren concours.
Mylord van ’t Vlasmeer eveneens een Emerald zoon is ondertussen ook AES gekeurd en nog een zoon van Thunder v/d Zuuthoeve uit Eclips Night and Day van ’t Vlasmeer was één van de duurste veulens op onze veiling in 2013.
De moederlijn gaat terug op de Hannoveraanse stam 489 met o.a. de gekeurde hengsten Admirano (Old.), de prestatie hengst Uleme de Longpré (SBS) en talloze internationale springpaarden (o.a Grannie) 1.60m onder Nina Schäfer.
INFORMATIE
Geboortedatum | 03-06-2015 |
Geslacht | Hengst |
Kleur | Bruin |
Studbook | BWP |
Instelprijs | € 13.000,00 |
BTW | % |