BELGIAN FOAL AUCTION

Live and Online 4 August, 2023 CSI***Sentower Park

+32 (0) 495 82 94 56 | contact@belgianfoalauction.be

VIDEO'S

PEDIGREE

Tornesch
Lux
Lord Calando
Apocalypte Z
Ninerta
Libero H
Inerta
Esprit Van ’t Zorgvliet
Casco
Cascavelle
Farett
Towerfee
Heartbreaker
Hayland

ABOUT

Tophengst Tornesch is fantastisch gefokt, hij heeft een prachtige springtechniek en is een van de mooiste springpaarden ter wereld. Bovendien presteerde hij op het allerhoogste niveau onder Marlin Bayard.

Zijn zoon Odysseus van de Molendreef maakt ook een geweldige indruk met zijn fraaie, royale en correcte type.

Bewegen en springen doet hij met veel ruimte, heel goed in balans en met veel lichaamsgebruik.

Dit schimmelhengstveulen komt uit de befaamde Nederlandse “ Koteusi-stam”-merrielijn 114. Zijn moeder Esprit van ‘t Zorgvliet (v.Casco) is een dochter van Towerfee (v.Heartbreaker) die een half-zuster is van de merrie Nikita (v.Jokinal De Bornival). Deze kennen we als de moeder van de gekeurde Heartbreaker zonen Toulon en Vancouver D’Auvray die beiden presteerden op 1.60.

Toverfee die zelf het prestatie-label behaalde en zelf op 1.20 niveau succesvol was en haar zoon Bambino van ‘t Zorgvliet (v.Chin Chin) sprong 1.60 met de Italiaan Matteo Giunti en is goedgekeurd als dekhengst in Polen.

Verder kunnen we de internationale springpaarden vermelden zoals Rouan (v.Apache Du Forest) 1.50 springen onder Fabrice Dumartin , Quina (v.Heartbreaker) 1.50 springen in Italie en ook de SBS-gekeurde hengst Deauville de la Vie (v.Salvador) komen uit deze familie.

INFORMATIE

Geboortedatum 08-04-2014
Geslacht Hengst
Kleur Schimmel
Studbook BWP
BTW %

Voorwaarden