BELGIAN FOAL AUCTION

Live and Online 4 August, 2023 CSI***Sentower Park

+32 (0) 495 82 94 56 | contact@belgianfoalauction.be

HH HYYERR CALLING (OH MY GOD HH)

CSI 1m35 with Carly Anthony
Bekijk de ganse collectie van Editie 2014

VIDEO'S

PEDIGREE

Emerald Van ā€™t Ruytershof
Diamant De Semilly
Le Tot De Semilly
Venise Des Cresles
Carthina Z
Carthago
Tanagra ā€˜sā€™ Van Het Darohof
Pialotta Hh Z
Pablo Van Berkenbroek
Pit I
Garbe
Aicha
Darco
Iblesse I

ABOUT

Ublesco (v.Darco), Obrahim van het Lindenhof (v.Darco), Canvas Van Het Lindenhof (v.Darco),Turbo van ’t Gestelhof (v.Darco), Warkant Van ’t Gestelhof (v.Ferro) en Ceblesse (v.Darco) zijn allemaal goedgekeurde hengsten uit de moederlijn van deze Oh My God HH. De kenners onder ons zullen het al opgemerkt hebben dat deze knappe zoon van Emerald een jonge spruit is uit de gekende “Blesse” stam !! Als een veulen uit zo een sterke stam komt moet men niet twijfelen dat alle springgenen aanwezig zijn. Als de vader dan nog eens de goed verervende Emerald van ‘t Ruytershof is, is alles compleet. Emerald van ’t Ruytershof droeg vorig jaar al bij aan de Nederlandse overwinning in de prestigieuze landenwedstrijd van Aken. Hij wordt ook wel eens genoemd als een van de troeven van Harrie Smolders voor de Olympische Spelen in Rio de Janeiro. Het wordt elk jaar duidelijker dat Emerald aparte springpaarden levert, dit jaar zagen we tijdens de Belgische kampioenschappen te Gèsves verschillende goede nakommelingen van hem. Ilias van het Vlasmeer, onder Dayro Arroyave, was zeker een van de opvallendste bij de zesjarigen in de finale.

Grootmoeder Aicha bracht ook de 1.40 CSI springende Dagali HH (v.Diamant de Semilly) en uit de moederlijn komen ook de internationale paarden Witness van ’t Paradijs (v.Nabab) en Vivace ter

Wilgen (v.Darco) die 1.60 sprongen.

INFORMATIE

Geboortedatum 26-06-2014
Geslacht Hengst
Kleur Bruin
Studbook BWP
BTW %

Voorwaarden

INFO