PEDIGREE
L’arc De Trimphe Z
Landor S
Landadel
Fureida Ii
Praeludium
Pilot
Gybsi
Quetty Du Brayon
Dollar De La Pierre
Quidam De Revel
Loripierre
Desiree Ardente
Quouglof Rouge
Nouvelle Ardente
ABOUT
Deze Orlando van den Heuvel is bloedgemaakt en beschikt over een modern type. Hij is zeer interessant gefokt uit een waardevolle Franse moederstam. Vader L’Arc de Triomphe is de nr.1 in Frankrijk van de jongere generatie en bracht reeds tal van internationale springpaarden zoals Qlassic Bois Margot (Simon Delestre), Quoit Or, Rafale Des Forets en Quool du Bois Margot.
Moeder Quetty Du Brayon is een dochter van de Internationale springhengst Dollar De La Pierre. Zij komt uit een sterke prestatiestam waar veel GP-paarden uit voort komen, zoals de in België gekende Jouyeux Ardent (v.Quouglof Rouge) en Comptesse van den Dael (v.Sheyenne De Baugy). Uit deze stam komt ook de gekende merrie Myrtylle Paulois (v.Dollar du Murier) van Roger-Yves Bost.
In Frankrijk komen tientallen gekeurde hengsten uit deze moederlijn, zoals: Duc Rouge II, Donald Rouge II, Gala Pierreville…..