BELGIAN FOAL AUCTION

Live and Online 14 Augustus 2021 CSI****Sentower Park

+32 (0) 495 82 94 56 | contact@belgianfoalauction.be

VANNES V/D VERBINDINGSHOEVE

Uit Zus van Julie van de Verbindingshoeve (1m50) en Grand Prix moederlijn.
Bekijk de ganse collectie van Edition August 2021

VIDEO'S

PEDIGREE

CORNET DU LYS
Cornet Obolensky
CLINTON
RABANNA VAN COSTERSVELD
CHABLIS DU LYS
CHAMPION DU LYS
AYETTE
CAYENNE VD VERBINDINGSHOEVE Z
CARDENTO
CAPITOL I
B-ESTELLE
CANNES VAN T&L
KANNAN
WELFE VD HEFFINCK

ABOUT

Vannes van de Verbindingshoeve is een beauty, een echte eye-catcher. Dit prachtig en bloedgemaakt merrieveulen is een soepel elastisch veulen en laat bovendien een mooie sprong zien.

Deze Vannes van de Verbindingshoeve verenigt ‘s werelds beste bloed. Vader is de opkomende en zeer getalenteerde dek- en springhengst Cornet du Lys. De nakomeling van Cornet Obolensky heeft met zijn amateur ruiter José Maria Larocca uit Argentinië een indrukwekkende Olympische spring carrière gehad. Zijn moeder Chablis du Lys was ook op het hoogste niveau actief. Moeder van dit merrieveulen is een dochter van Cardento uit Cannes van T&L.  Deze laatste blijkt een zeer bijzondere fokmerrie te zijn. Haar oudste nakomelingen zijn reeds internationaal succesvol. Julie van de Verbindingshoeve is competitief op het 1m50 niveau en Calais Z, goedgekeurd voor stamboek Zangersheide, is internationaal actief. En dat is niet het enige, ze is bovendien ook de zus van 1m60 springpaarden Daedelus van T&L (Michael Whitaker) & Its’s Lotto 111 (Brendan Pennarun). Grootmoeder Welfe van de Heffinck is op haar beurt dan weer de zus van 1m60 springers Quel Homme vd Heffinck (Rene Tebbel), Souvenir vd Heffinck (Wilm Vermeir), CP Aprilla ( Daniel Deusser); 3 Grand Prix paarden onder topruiters. Verder produceerde de moederlijn ontelbare GP paarden!

Dit merrie veulen combineert de looks met het bloed van een topvererver en één van de beste Belgische moederlijnen. Dit geeft haar de kwaliteiten om uit te groeien tot jouw toekomstige topper voor fokkerij en sport!

Damline:

  • Souvenir vd Heffinck (v. Heartbreaker): CSI 1m60 with Wilm Vermeir (BEL)
  • It’s Lotto 111 (v.  Der Senaat 111): CSI 1m60 with Brendan Pennarun (FRA)
  • Daedelus van T&L (v. Salvador V): CSI 1m60 with Joseph Clayton (GBR) and Michael Whitaker (GBR)
  • Quel Homme VD Heffinck (v Quidam de Revel): CSI 1m60 with Rene Tebbel (UKR)
  • CP Aprilla (Britt de la Vie) (v. Heartbreaker) Level 1m60 with Sharon Slater (AUS) and Daniel Deusser (DEU)
  • Infernape vd Caatshoeve (v Clinton): CSI 1m60 with Mykhailo Pilipenko (UKR) and Gregory Robin (FRA)

INFORMATIE

Geboortedatum 08-06-2021
Geslacht Merrie
Kleur Schimmel
Studbook BWP

Voorwaarden