BELGIAN FOAL AUCTION

Live and Online 4 August, 2023 CSI***Sentower Park

+32 (0) 495 82 94 56 | contact@belgianfoalauction.be

VOYAGE-K VAN KATTENHEYE

Merrie veulen van WBFSH 1° Halifax gecombineerd met genen van Narcotique de Muze II.
Bekijk de ganse collectie van Edition August 2021

VIDEO'S

PEDIGREE

HALIFAX VAN HET KLUIZEBOS
HEARTBREAKER
NIMMERDOR
BACAROLE
DALIDA VD HEFFINCK
FETICHE DU PAS
OVANNA VAN DE HEFFINCK
LA TOYA DE LA POMME
MARIUS CLAUDIUS
CONCORDE
ICARA
HERMIONE DE LA POMME
NABAB DE REVE
SAUTERELLE DE LA POMME

ABOUT

Voyage-K van Kattenheye komt uit de bekende fokkerij van Kattenheye, waar reeds menige internationale paarden ter wereld kwamen. En wij geloven niets anders van Voyage-K van Kattenheye. Deze vermogende en lang gelijnde nakomelinge loopt met ruime gangen door de piste.

Deze dame komt uit een bijzondere nest. Vader Halifax van het Kluizenbos heeft geen introductie meer nodig. Deze nakomeling van de legendarische Heartbreaker werd in 2017 door WBFSH uitgeroepen tot paard van het jaar. Bovendien komt hij uit één van België ’s meest beschreven stammen, Quinette Ut, die o.a. Bentley en Souvenir van de Heffinck bracht, net als Quel Homme en Quelle Dame van de Heffinck. Moeder La Toya de la Pomme was zelf internationaal actief, en bovendien is ze de zus van de goedgekeurde dekhengsten Hotspot (1m45 met Leopold Van Asten) en Très Bien (7yo met Louise Simpson). Grootmoeder Hermione de la Pomme is actief op het 1m45 niveau met Maikel Van der Vleuten en is bovendien de zus van niemand minder dan Vagabond de la Pomme en verschillende andere GP Paarden. De stam gaat terug op Narcotique de Muze II, die ontelbare 5* GP winnaars leverde, zoals Killer Queen VDM, Querlybet Hero, Sea Coast Ferly, Estoy Aqui de Muze, ...

Wat heb je meer nodig om een fok- of sportcarrière te starten? Uitzonderlijke genen en een ongeëvenaarde winnaarsmentaliteit zijn present in dit veulen.

Damline:

  • Vagabond de la Pomme (v. Vigo d'Arsouilles): CSI 1m60 with Nicolas Delmotte (FRA)
  • Killer Queen VDM (v.  Eldorado van de Zeshoek TN): CSI 1m65 with Daniel Deusser
  • Exquis Walnut de muze (v. Nabab de Rêve): CSI 1m60 with Harrie Smolders (NLD)
  • Querlybet Hero (v. Baloubet du Rouet): CSI 1m60 with Philippe Le Jeune (BEL)
  • Estoy Aqui de Muze HDC (v.  by Malito de Reve): CSI 1m60 with Kevin Staut (FRA)
  • Sea Coast Ferly (v. Calato Z): CSI 1m60 with Gudrun Patteet (BEL)
  • LORO PIANA FILOU DE MUZE (v. Stakkato): CSI 1m60 with Philippe Le Jeune (BEL)
  • Derly Chin de Muze (v. For Pleasure): CSI 1m60 with Sharn Wordley (NZL)
  • Narcotique de Muze II (v. Darco): CSI 1m60 with Eric Lamaze (CAN
  • Qerly Chin (v.  Chin Chin): CSI 1m60 with Christophe Barbeau (CHE)
  • .......

INFORMATIE

Geboortedatum 02-04-2021
Geslacht Merrie
Kleur Donker bruin
Studbook BWP
ICSI / embryo embryo

Voorwaarden